freebike

EnglishУкраїнське

Freebike OnePass vs. Login i PIN

Istnieje nowy system autoryzacji dla wszystkich systemów Freebike o nazwie Freebike OnePass. Korzystając z numeru telefonu możesz wypożyczyć rower w dowolnym systemie Freebike na całym świecie.

Numer login i PIN.

Jeśli masz już login i PIN możesz się zalogować. Te dane są obowiązkowe w przypadku wypożyczenia roweru ze stacji bez aplikacji mobilnej Freebike. Dane do logowania są dostępne w aplikacji Freebike, jeśli potrzebujesz ich w jakimkolwiek celu.

Mam już numer login i pin. Chcę mieć swój własny Freebike OnePass.

Dokonaj nowej rejestracji Freebike OnePass. Jeśli podasz ten sam numer telefonu, jaki podałeś przy pierwszej rejestracji, Twój Freebike OnePass połączy się z Twoim poprzednim kontem w tym systemie. Jeśli numeru telefonu będzie inny niż w poprzednim systemie, zostanie utworzone nowe konto w tym systemu (bez historii jazdy).

Freebike OnePass

Korzystając z Freebike OnePass możesz zalogować się do wszystkich systemów Freebike tylko za pomocą numeru telefonu i jednego hasła. Nowa rejestracja w systemie rowerów publicznych generuje Freebike OnePass. Nie potrzebujesz żadnego innego logowania, aby wypożyczyć rower za pomocą aplikacji mobilnej Freebike.

Do korzystania z aplikacji mobilnej Freebike wymagany jest Freebike OnePass!